Kancelaria Prawna w Czeladzi – Adwokat Maja Galas

Nazywam się Maja Galas. Jestem adwokatem. Witam serdecznie na stronie Kancelarii prawnej w Czeladzi i w Katowicach, którą prowadzę wraz z zespołem wysoko wykwalifikowanych prawników. Zapewniamy pełną obsługę prawną wysokiej jakości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i do firm.

Zakres prowadzonych w naszej Kancelarii spraw obejmuje następujące specjalizacje: prawo cywilne, w tym rodzinne, prawo spadkowe, windykację wierzytelności, prawo karne, gospodarcze, w tym prawo spółek handlowych, a także prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawo administracyjne.

Wykonując zawód prawnika, kieruję się etyką zawodową oraz troską o każdego, kto zechce powierzyć mojej Kancelarii swoją sprawę. Za najwyższą wartość uznaję umiejętność skutecznego stosowania prawa i bezpośrednią możliwość niesienia pomocy, niepozostającej bez wpływu na życie człowieka. Moim atutem jest rzetelność i zaangażowanie w każdą, nawet najdrobniejszą, powierzoną mi sprawę.

Doświadczenie prawnicze

W 2004 roku ukończyłam prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2006 – 2010 odbywałam aplikację adwokacką, zakończoną pozytywnie egzaminem adwokackim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując w prestiżowej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Rajperta w Katowicach.

W ciągu ponad 15 lat pracy w zawodzie prawnika prowadziłam również sprawy międzynarodowe, wymagające znajomości języków obcych (niemiecki, angielski) oraz innych niż rodzimy systemów prawnych. Moja Kancelaria współpracuje z adwokatami z Niemiec.

Informacje przekazywane przez Państwa mojej Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką. Jako podmiot świadczący usługi prawne posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC).